Oktay Usta

Yeme, İçme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19.9 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Itep Pictures GmbH
Yemek tarifi denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Oktay Usta artık mobil cihazınızda.

Yemek tarifi denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Oktay Usta artık mobil cihazınızda. Türkiye'de yeme içme konusunda adından söz ettirmeyi başaran Oktay Usta'nın tariflerine ulaşmak için artık tek tıkınız yeterlidir. Android işletim sistemine sahip mobil cihazınıza Oktay Usta'nin mobil uygulamasına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. 

Dünyaca ünlü aşçımızın tüm yemek tariflerine, pasta tariflerine, içecek tariflerine ve dahasına mobil cihazınız sayesinde her an her yerden ulaşabilirsiniz. Oktay Usta olarak tanınan Oktay Aymelek?in birbirinden lezzetli tarifleri artık her an elinizin altında olacak ve misafirlerinize şık sofralar hazırlayabileceksiniz. Samanyolu Televizyonu?nun ekran fenomeni Oktay Usta?nın Türk ve Dünya mutfaklarına ait seçkin tariflerine İOS cihazınız  sayesinde istediğiniz zaman erişebileceksiniz.

Uygulama içerisinde yer ala tüm tarifler fotoğraflı olup detaylı anlatımlar ile sizlere kolaylık sağlıyor. Çeşit çeşit tarifleri sizlere tek bir çatı altında sunan Oktay Usta'nın mobil versiyonuna sizde sahip olun ve sofralarınızı kimsenin tatmadığı lezzetler ile donatın. Bir çok yemek yapılmaz için sizleri bekliyor. 

Daha Fazla Göster
Oktay Usta indir
DİĞER SÜRÜMLER